Donanım Plus
Donanım Plus
whatsapp


Hakkımızda

Firmamız 1967 yılında elektrikle çalışan tek bir makinanın olmadığı dönemde İzmir Kemeraltı'nda faaliyete başlamıştır.Firmamız babadan oğula her nesil üretime ve satışa daha fazla önem göstererek hızla büyümeye devam etmektedir.
Firmamız gerçekleştirdiği atolye yatırımları ile sektörde ürün portföyünü ve hizmet ağını genişleterek markalaşma adına önemli bir adım atmıştır.
Müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini herzaman en önde tutan firmamız, en iyiyi ve kaliteliyi sizlere sunmak için gelişmeye devam etmektedir.
Her çeşit sandalye ve masa üretimi yapmaktayız. Sizlerin istediği özel ölçü ve kaliteleri sizler için üretiyor. Ülkemizin ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyoruz.

MİSYON
Paydaşlarımızla karşılıklı faydaya ve saygıya dayalı bir ilişki içerisinde, ticari ve çevresel sınırlamaların, etik değerlerin ve sosyal sorumlulukların bilincinde,  müşteri beklentilerini karşılayan ve aşan özelliklerde doğal ahşap sandalye, masa ve masa takımları üretmek.

 

VİZYON
Yüksek kalite seviyemiz ve güvenilirliğimiz ile 50 yılı geçkin süredir Türkiye piyasasında kazandığımız itibarımızı arttırarak korumak, istikrarlı yatırımlarımızla kapasitemizi arttırarak, sürdürülebilir karlılıkla, yoğun müşteri taleplerini daha yüksek oranda karşılayabilmek ve kazandığımız başarıları diğer dış pazarlara ve ülkemiz piyasasına da taşıyabilmek.


Teşekkürler
ACC YÖNETİMİ

Cards

Copyright 2020 © internetbilgesi